Fotografické filtry a příslušenství pro fotografii

Telefonické objednávky: +420 733 792 990
V košíku nejsou žádné položky.

Filtr výrobků

Kategorie:
  1. Cokin (6),
  2. Sady filtrů (3),
  3. UV / Ochranné filtry (5),
  4. Polarizační filtry (13),
  5. ND neutrální filtry (9),
  6. Přechodové filtry (8),
  7. Efektové filtry (8),
  8. Příslušenství (5)

Výsledky hledání pro '1'

položek: 38

na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně

položek: 38

na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně
[profiler]
Memory usage: real: 19136512, emalloc: 18472856
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.6936100
mage::app::init::system_config0.0022133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00181357,368524,288
mage::app::init::config::load_cache0.008912,168262,144
mage::app::init::stores0.051611,735,6961,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0003119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01631546,560786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0013713,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.01111302,968524,288
mage::app::init::config::section::stores_fotofiltr0.002313,088262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0072190,1680
mage::app::init::config::section::admin0.006012,7280
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,552262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00621169,0400
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004186480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002136640
mage::dispatch::routers_match0.6052100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.031112,305,1522,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,864262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.01131147,2720
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.016411,801,1601,835,008
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0008176,0640
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index0.5737100
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00111164,504262,144
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00101159,928262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006196,064262,144
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_load0.0005119,0640
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_generate_xml0.001612160
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_generate_blocks0.104917,758,8727,602,176
BLOCK: formkey0.00051145,6000
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009567120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007568240
BLOCK: root0.0005180,368262,144
BLOCK: head0.00041164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00411227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00041123,168262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,712262,144
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0002165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,720262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0006172,096262,144
BLOCK: global_messages0.0005192,2480
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0002163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00182120,824262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0034121215,1120
BLOCK: catalog.topnav0.00051204,9120
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0002121,1120
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0021449,8240
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00031138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111141,976262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0008138,9040
BLOCK: right.poll0.00291164,544262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061272,216262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0004171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010136,944262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,344262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: currency0.0003173,376262,144
BLOCK: catalogsearch.leftnav0.057613,526,4483,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0005430,8480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00191127,3760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0038191153,0240
__EAV_LOAD_MODEL__0.037241,275,3521,310,720
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00471703,688786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0010268,9360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001790342,896262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00236629,5200
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.0144483,1520
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00624197,296262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00033739,8800
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00674223,040262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00644219,264262,144
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0001414,2880
CORE::create_object_of::Mage_CatalogSearch_Model_Mysql4_Fulltext_Collection0.00221108,520262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0011115,152262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0012122,3200
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002127,8800
BLOCK: search.result0.0009181,9200
BLOCK: search_result_list0.0004196,968262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00301124,2240
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00061110,056262,144
BLOCK ACTION: search.result -> setListOrders0.0088169,3600
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004195,6400
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_render0.4379100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0012746960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.144460848,928786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.017861104,4080
frontend/default/_1sexshop/template/page/3columns.phtml0.420813,513,7763,932,160
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00871123,384262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0018813,0880
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007137,6240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00787311,296262,144
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00367315,7360
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01421182,0320
frontend/base/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001012,6320
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001411,3440
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/layer/view.phtml0.02841195,480524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0005119,8160
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00752574,096262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.07842250,5041,048,576
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.02402569,1360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Item0.0001810,0720
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/layer/filter.phtml0.0038110,4160
frontend/base/default/template/catalogsearch/result.phtml0.353812,845,0882,883,584
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01751552,3600
OBSERVER: tax0.00871269,2720
OBSERVER: inventory0.00721222,5200
OBSERVER: giftmessage0.0008139,8400
OBSERVER: bundle_observer0.0005110,2480
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0004112,7040
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/list.phtml0.243811,318,2161,572,864
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0062113,1360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.000638199,0400
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.112938817,368786,432
locale/currency0.002638221,616262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0006389520
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0005386800
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007147,7280
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.0031126,8720
CACHE_URL0.01211175,1680