Fotografické filtry a příslušenství pro fotografii

Telefonické objednávky: +420 733 792 990
V košíku nejsou žádné položky.

Filtr výrobků

Kategorie:
  1. Cokin (1),
  2. UV / Ochranné filtry (3),
  3. Polarizační filtry (2),
  4. ND neutrální filtry (1),
  5. Přechodové filtry (1),
  6. Efektové filtry (1),
  7. Příslušenství (1)

Výsledky hledání pro '67'

položek: 7

na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně

položek: 7

na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně
[profiler]
Memory usage: real: 17825792, emalloc: 17662960
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3984100
mage::app::init::system_config0.0015133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00121357,368524,288
mage::app::init::config::load_cache0.005513760
mage::app::init::stores0.025911,692,0801,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01341546,456786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0013713,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0003114,0320
mage::app::init_front_controller0.00531301,512524,288
mage::app::init::config::section::stores_fotofiltr0.002213,4560
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,344262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00111193,552262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00321169,0560
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004186480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002136640
mage::dispatch::routers_match0.3515100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013512,305,1682,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0024253,8480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00191147,320262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007511,801,1201,835,008
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0009176,0640
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index0.3373100
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00111164,520262,144
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00101159,944262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006196,080262,144
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_load0.0005119,0640
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_generate_xml0.002212160
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_generate_blocks0.135317,758,8167,602,176
BLOCK: formkey0.00071145,6000
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009567120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007568240
BLOCK: root0.0007180,3280
BLOCK: head0.00051164,096262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00041123,168262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,712262,144
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00082245,712262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0006192,264262,144
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0003163,344262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00192120,8000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00165597,8960
BLOCK: catalog.topnav0.00061204,920262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0002121,1120
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0022449,848262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003164,408262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00121141,992262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,9040
BLOCK: right.poll0.00311164,512262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00071272,232262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010136,9360
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00061240,3200
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0004177,480262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: currency0.0003173,3600
BLOCK: catalogsearch.leftnav0.090913,526,3843,670,016
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0005430,8480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00181127,368262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0174191153,032262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.051141,275,3361,310,720
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00501703,656786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0009268,984262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001890342,880262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.01036629,5200
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.0194483,1520
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01524197,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00033739,8800
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.01394223,056262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01364219,280262,144
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0001414,2880
CORE::create_object_of::Mage_CatalogSearch_Model_Mysql4_Fulltext_Collection0.00781108,5120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0066115,1440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0007122,3200
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002127,8720
BLOCK: search.result0.0008181,9200
BLOCK: search_result_list0.0004196,960262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00351124,2240
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00041110,056262,144
BLOCK ACTION: search.result -> setListOrders0.0078169,3600
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004195,6400
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_render0.1802100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0006436960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.046929813,216786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00773049,8480
frontend/default/_1sexshop/template/page/3columns.phtml0.170712,751,9122,621,440
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00791123,368262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0017813,0880
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,6240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00434211,2800
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00204211,7680
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01331182,0320
frontend/base/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001012,6320
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001411,3440
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/layer/view.phtml0.02561192,872262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0005119,8160
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00362249,2400
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0262262,784262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01552485,688262,144
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/layer/filter.phtml0.0033110,2800
frontend/base/default/template/catalogsearch/result.phtml0.108412,139,1602,097,152
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01261478,328262,144
OBSERVER: tax0.00761260,3760
OBSERVER: inventory0.00381164,928262,144
OBSERVER: giftmessage0.0004132,7440
OBSERVER: bundle_observer0.0005110,2000
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0004112,7040
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/list.phtml0.063611,263,5761,310,720
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0064113,152262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001737,0960
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.02847693,416524,288
locale/currency0.00337230,984262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007147,7280
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.0032128,4480
CACHE_URL0.0047165,200262,144