Fotografické filtry a příslušenství pro fotografii

Telefonické objednávky: +420 733 792 990
V košíku nejsou žádné položky.

Filtr výrobků

Kategorie:
  1. Cokin (7),
  2. Polarizační filtry (9),
  3. ND neutrální filtry (9),
  4. Přechodové filtry (8),
  5. Efektové filtry (8),
  6. Příslušenství (2)

Výsledky hledání pro 'B+W ND 1000x filtr 77mm'

položek: 25

na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně

položek: 25

na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně
[profiler]
Memory usage: real: 18874368, emalloc: 18175944
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4951100
mage::app::init::system_config0.0014133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00101357,384524,288
mage::app::init::config::load_cache0.006112,168262,144
mage::app::init::stores0.025711,735,6721,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01151546,552786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0012713,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00551303,024524,288
mage::app::init::config::section::stores_fotofiltr0.002213,088262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0016190,1840
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,592262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00291169,0560
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004186480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002136640
mage::dispatch::routers_match0.4487100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.012212,305,1922,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019253,872262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00181147,2720
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007111,801,1921,835,008
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0008176,0640
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index0.4360100
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00111164,520262,144
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00101159,944262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006196,080262,144
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_load0.0005119,0640
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_generate_xml0.001512160
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_generate_blocks0.093017,758,7927,602,176
BLOCK: formkey0.00041145,6000
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009567120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007568240
BLOCK: root0.0005180,328262,144
BLOCK: head0.00041164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00031123,192262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,712262,144
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0002165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,712262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,144262,144
BLOCK: global_messages0.0005192,2480
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0002163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0002163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172120,800262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.002796170,7120
BLOCK: catalog.topnav0.00051204,9120
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0003121,1120
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0021449,8240
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00031138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111142,000262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,9040
BLOCK: right.poll0.00271164,528262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051272,216262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0002171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0009136,968262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,320262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: currency0.0003173,360262,144
BLOCK: catalogsearch.leftnav0.053213,526,3683,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0005430,8480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00161127,3600
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0035191153,0240
__EAV_LOAD_MODEL__0.034941,275,3361,310,720
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00431703,672786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0008268,9360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001590342,880262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00236629,5200
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.0131483,1520
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00614197,296262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00033739,8800
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00654223,040262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00624219,264262,144
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0001414,2880
CORE::create_object_of::Mage_CatalogSearch_Model_Mysql4_Fulltext_Collection0.00201108,520262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0009115,152262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0007122,3200
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002127,8720
BLOCK: search.result0.0009181,9360
BLOCK: search_result_list0.0003196,968262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00281124,2240
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00041110,048262,144
BLOCK ACTION: search.result -> setListOrders0.0072169,3600
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004195,6400
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_render0.3126100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0009616640
Mage_Core_Block_Template::renderView0.097147839,336786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01294881,5280
frontend/default/_1sexshop/template/page/3columns.phtml0.296213,216,2003,407,872
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00781123,392262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0018813,0880
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,6240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00606011,280262,144
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00286014,0720
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01291182,0880
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001411,3440
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/layer/view.phtml0.02441190,536524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0005119,8160
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00532437,784262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.04582178,336524,288
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.02112534,632262,144
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/layer/filter.phtml0.0029110,2640
frontend/base/default/template/catalogsearch/result.phtml0.235812,569,0482,621,440
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01591521,320262,144
OBSERVER: tax0.00851266,2480
OBSERVER: inventory0.00581197,7200
OBSERVER: giftmessage0.0007136,7760
OBSERVER: bundle_observer0.0005110,200262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0003112,7040
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/list.phtml0.163511,304,1841,572,864
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0064113,4240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.000425131,1280
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.072825769,736786,432
locale/currency0.003725231,192262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0004258720
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0004256800
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0008147,7280
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.0032128,5840
CACHE_URL0.01161137,968262,144