Fotografické filtry a příslušenství pro fotografii

Telefonické objednávky: +420 733 792 990
V košíku nejsou žádné položky.

Filtr výrobků

Kategorie:
  1. Cokin (16),
  2. ND neutrální filtry (1),
  3. Příslušenství (10)

Výsledky hledání pro 'Cokin P121 S'

položek: 16

na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně

položek: 16

na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně
[profiler]
Memory usage: real: 18350080, emalloc: 17880040
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4348100
mage::app::init::system_config0.0013133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00101357,376524,288
mage::app::init::config::load_cache0.004913760
mage::app::init::stores0.023311,692,0961,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01201546,464786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0013713,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0003114,0320
mage::app::init_front_controller0.00541301,544524,288
mage::app::init::config::section::stores_fotofiltr0.002313,4560
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,344262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00131193,584262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00331169,0560
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004186480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002136640
mage::dispatch::routers_match0.3916100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.016712,305,1442,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0021253,8480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00211147,320262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.010811,801,0881,835,008
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0008176,0640
OBSERVER: log0.0007171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index0.3743100
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00131164,488262,144
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00121159,912262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0007196,048262,144
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_load0.0004119,0640
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_generate_xml0.001512160
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_generate_blocks0.103417,758,9207,602,176
BLOCK: formkey0.00051145,6000
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009567120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007568240
BLOCK: root0.0006180,3280
BLOCK: head0.00051164,112262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00061123,160262,144
BLOCK: global_notices0.0004171,8160
BLOCK: header0.0004173,2400
BLOCK: top.links0.0004184,736262,144
BLOCK: store_language0.0004175,7920
BLOCK: top.container0.0004165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00102245,712262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0004172,0960
BLOCK: global_messages0.0007192,272262,144
BLOCK: footer0.00051113,2560
BLOCK: core_profiler0.0003163,344262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00192120,8000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.002382145,8480
BLOCK: catalog.topnav0.00071204,920262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0003121,1120
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023449,848262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003164,408262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00151141,992262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,9040
BLOCK: right.poll0.00301164,512262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00071272,232262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010136,9360
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00061240,3200
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,480262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0004192,1200
BLOCK: currency0.0003173,3600
BLOCK: catalogsearch.leftnav0.057013,526,4003,670,016
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0005430,8480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00181127,368262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0037191153,032262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.036741,275,3601,310,720
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00511703,664786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0009268,984262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001890342,880262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00246629,5200
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.0136483,1520
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00654197,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00033739,8800
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00684223,032262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00654219,256262,144
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0001414,2880
CORE::create_object_of::Mage_CatalogSearch_Model_Mysql4_Fulltext_Collection0.00211108,5120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0009115,1440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0007122,3200
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002127,8720
BLOCK: search.result0.0010181,9280
BLOCK: search_result_list0.0004197,008262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00301124,2240
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00041110,048262,144
BLOCK ACTION: search.result -> setListOrders0.0076169,3600
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004195,6400
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_render0.2500100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007526960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.071538827,0481,048,576
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01023965,6880
frontend/default/_1sexshop/template/page/3columns.phtml0.236412,969,1203,145,728
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00821123,376262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0017813,0880
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006137,6240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00545111,2800
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00255112,9200
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01361182,0480
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001411,3440
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/layer/view.phtml0.02331182,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0005119,8160
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00472343,464262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.03302107,688524,288
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01912509,720262,144
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/layer/filter.phtml0.001519,7120
frontend/base/default/template/catalogsearch/result.phtml0.175712,346,5282,359,296
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01461499,320262,144
OBSERVER: tax0.00981263,2480
OBSERVER: inventory0.00341180,8880
OBSERVER: giftmessage0.0006134,760262,144
OBSERVER: bundle_observer0.0005110,2000
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0003112,7040
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/list.phtml0.119111,287,5441,310,720
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0062113,2720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00031684,1120
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.051416732,984786,432
locale/currency0.003816231,008262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0003169520
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0003166800
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007147,728262,144
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.0032128,4560
CACHE_URL0.00831104,7280