Fotografické filtry a příslušenství pro fotografii

Telefonické objednávky: +420 733 792 990
V košíku nejsou žádné položky.

Filtr výrobků

Kategorie:
  1. Cokin (15),
  2. Sady filtrů (3),
  3. UV / Ochranné filtry (22),
  4. Polarizační filtry (22),
  5. ND neutrální filtry (9),
  6. Přechodové filtry (8),
  7. Efektové filtry (8),
  8. Příslušenství (12)

Výsledky hledání pro 'SELCO 52 mm" title="Přej�t na: http:/foto-filtr.cz/catalogsearch/result/*.php?option=com_product/index.php?option=com_product/in'

Položky 140 z celkem 73

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně

Položky 140 z celkem 73

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně
[profiler]
Memory usage: real: 18874368, emalloc: 18533360
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.3054100
mage::app::init::system_config0.0013133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.03061357,368524,288
mage::app::init::config::load_cache0.009713760
mage::app::init::stores0.116511,692,1921,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.05321546,536786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0013713,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.02311301,536524,288
mage::app::init::config::section::stores_fotofiltr0.019713,4560
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0018188,344262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,576262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.01321169,1840
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004186480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002136640
mage::dispatch::routers_match2.0948100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.097312,305,1522,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0378253,8480
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.003812,0400
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00761147,176262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.050011,801,2721,835,008
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0009176,0640
OBSERVER: log0.0008171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0005120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index2.0129100
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00131164,488262,144
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00121159,912262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0007196,048262,144
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_load0.0004119,0640
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_generate_xml0.001512160
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_generate_blocks0.400917,758,9127,602,176
BLOCK: formkey0.00461145,6160
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0170567120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007568240
BLOCK: root0.0006180,328262,144
BLOCK: head0.00051164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00041123,168262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0123173,2400
BLOCK: top.links0.0004184,720262,144
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00082245,760262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0006192,280262,144
BLOCK: right0.016214,3520
BLOCK: footer0.00051113,2560
BLOCK: core_profiler0.0003163,368262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00222120,8000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0038131232,8720
BLOCK: catalog.topnav0.01681204,912262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0003121,1120
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0064449,8240
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003164,360262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00131142,024262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0010138,9040
BLOCK: right.poll0.02431164,504262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00081272,232262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0013136,936262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00071240,3200
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: currency0.0003173,3600
BLOCK: catalogsearch.leftnav0.229113,526,2563,670,016
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0006430,8480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00201127,360262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0252191153,024262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.117341,275,3681,310,720
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00531703,688786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0009269,000262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001890342,896524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.02676629,5200
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.0584483,1520
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00674197,296262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00043739,880262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.02924223,040262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.02884219,264262,144
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0001414,2880
CORE::create_object_of::Mage_CatalogSearch_Model_Mysql4_Fulltext_Collection0.00721108,5120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0060115,1440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0008122,3200
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002127,8800
BLOCK: search.result0.0009182,0560
BLOCK: search_result_list0.0004197,000262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.03561124,2240
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00051110,056262,144
BLOCK ACTION: search.result -> setListOrders0.0281169,3600
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004195,6400
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_render1.5532100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0282766960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.521962869,8241,048,576
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.045463107,9280
frontend/default/_1sexshop/template/page/3columns.phtml1.457113,620,9923,932,160
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.05661123,504262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0381914,5920
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,6240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00837511,2800
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00387515,9920
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.06201182,3680
frontend/base/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.021112,7760
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001411,3440
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/layer/view.phtml0.09311198,304262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0005119,8160
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.01982594,920524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.10522259,8721,048,576
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.07412574,8000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Item0.0001810,0720
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/layer/filter.phtml0.0079111,7920
frontend/base/default/template/catalogsearch/result.phtml1.180912,929,4083,145,728
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.06321557,4320
OBSERVER: tax0.02921270,1280
OBSERVER: inventory0.01201226,3360
OBSERVER: giftmessage0.0211140,5600
OBSERVER: bundle_observer0.0006110,1760
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0004112,6800
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/list.phtml0.978411,350,8721,572,864
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0129116,8400
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/pager.phtml0.001613,6560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.000740209,4880
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.436640838,584786,432
locale/currency0.010840230,976262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0006409520
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0087406800
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007147,7280
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.0034128,9040
CACHE_URL0.07501211,840262,144