Fotografické filtry a příslušenství pro fotografii

Telefonické objednávky: +420 733 792 990
V košíku nejsou žádné položky.

Filtr výrobků

Kategorie:
  1. Cokin (15),
  2. Sady filtrů (3),
  3. UV / Ochranné filtry (22),
  4. Polarizační filtry (22),
  5. ND neutrální filtry (9),
  6. Přechodové filtry (8),
  7. Efektové filtry (8),
  8. Příslušenství (12)

Výsledky hledání pro 'SELCO 52 mm" title="Přej�t na: http:/foto-filtr.cz/catalogsearch/result/index.php?option=com_ckforms" class="resultLink/////?opt'

Položky 140 z celkem 73

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně

Položky 140 z celkem 73

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně
[profiler]
Memory usage: real: 18874368, emalloc: 18533368
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5483100
mage::app::init::system_config0.0013133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00111357,368524,288
mage::app::init::config::load_cache0.005013760
mage::app::init::stores0.023111,692,1921,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01191546,536786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0012713,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00521301,536524,288
mage::app::init::config::section::stores_fotofiltr0.002213,4560
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,344262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00111193,576262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00301169,1840
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003186480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002136640
mage::dispatch::routers_match0.5056100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.012312,305,0322,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,8480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00181147,168262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007111,801,1121,835,008
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,0640
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index0.4929100
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00111164,488262,144
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00091159,912262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006196,048262,144
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_load0.0005119,0640
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_generate_xml0.001412160
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_generate_blocks0.095717,758,9047,602,176
BLOCK: formkey0.00051145,5760
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009567120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0006568240
BLOCK: root0.0005180,328262,144
BLOCK: head0.00041164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00041123,176262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,728262,144
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0002165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,752262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,248262,144
BLOCK: footer0.00031113,2560
BLOCK: core_profiler0.0002163,336262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0002163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00182120,8000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0036131232,8720
BLOCK: catalog.topnav0.00051204,928262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0002121,1120
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0022449,8240
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,360262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111142,024262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,9040
BLOCK: right.poll0.00281164,504262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051272,256262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010136,936262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,3200
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: currency0.0003173,3600
BLOCK: catalogsearch.leftnav0.055313,526,3123,670,016
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0004430,8480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00171127,360262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0037191153,0240
__EAV_LOAD_MODEL__0.035441,275,3601,310,720
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00481703,688786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0008268,936262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001890342,848262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00246629,5200
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.0130483,1840
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00634197,296262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00033739,8800
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00674223,008262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00634219,232262,144
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0001414,2880
CORE::create_object_of::Mage_CatalogSearch_Model_Mysql4_Fulltext_Collection0.00211108,5120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0009115,1440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0007122,3200
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002127,8800
BLOCK: search.result0.0009182,0640
BLOCK: search_result_list0.0004197,000262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00301124,2240
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00041110,064262,144
BLOCK ACTION: search.result -> setListOrders0.0073169,3600
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004195,6400
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_render0.3753100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0011766960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.140662869,9041,048,576
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.017563107,9280
frontend/default/_1sexshop/template/page/3columns.phtml0.355713,621,1443,932,160
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00781123,520262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0019914,5920
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,6240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00767511,2800
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00357515,9920
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01311182,3440
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001411,3440
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/layer/view.phtml0.02621198,416262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0004119,8160
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00672594,904524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.02572259,6081,048,576
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01632573,1920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Item0.0001810,0720
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/layer/filter.phtml0.0038111,8560
frontend/base/default/template/catalogsearch/result.phtml0.293012,928,8163,145,728
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01361555,8400
OBSERVER: tax0.00851269,4320
OBSERVER: inventory0.00361225,4560
OBSERVER: giftmessage0.0008140,4640
OBSERVER: bundle_observer0.0004110,2400
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0003112,7280
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/list.phtml0.244411,351,4321,572,864
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0076116,9520
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/pager.phtml0.001513,6720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.000740209,4880
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.108440838,544786,432
locale/currency0.003740230,976262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0006409120
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0006406800
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007147,7280
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.0033128,9280
CACHE_URL0.01471213,136262,144