Fotografické filtry a příslušenství pro fotografii

Telefonické objednávky: +420 733 792 990
V košíku nejsou žádné položky.

Filtr výrobků

Kategorie:
  1. Cokin (15),
  2. Sady filtrů (3),
  3. UV / Ochranné filtry (22),
  4. Polarizační filtry (22),
  5. ND neutrální filtry (9),
  6. Přechodové filtry (8),
  7. Efektové filtry (8),
  8. Příslušenství (12)

Výsledky hledání pro 'SELCO 52 mm" title="Přej�t na: http:/foto-filtr.cz/catalogsearch/result/index.php?option=com_ckforms/*.php?option=com_ckforms" c'

Položky 140 z celkem 73

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně

Položky 140 z celkem 73

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně
[profiler]
Memory usage: real: 19398656, emalloc: 18581760
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5592100
mage::app::init::system_config0.0013133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00111357,368524,288
mage::app::init::config::load_cache0.006012,168262,144
mage::app::init::stores0.026311,735,6641,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01161546,552786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0012713,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00551302,944524,288
mage::app::init::config::section::stores_fotofiltr0.002313,0880
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0017190,1200
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,576262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00321169,2160
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004186480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002136640
mage::dispatch::routers_match0.5116100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.012812,305,0642,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,856262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00221147,1440
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007211,801,2081,835,008
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,0640
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index0.4984100
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00111164,512262,144
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00101159,936262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006196,072262,144
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_load0.0004119,0640
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_generate_xml0.001512160
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_generate_blocks0.096617,759,1047,864,320
BLOCK: formkey0.00051145,5760
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009567120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007568240
BLOCK: root0.0005180,368262,144
BLOCK: head0.00041164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00031123,160262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0002165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00072245,728262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,144262,144
BLOCK: global_messages0.0005192,2480
BLOCK: footer0.00041113,264262,144
BLOCK: core_profiler0.0002163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172120,824524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0037131232,8720
BLOCK: catalog.topnav0.00051204,9120
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0002121,144262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0022449,8240
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00031138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111141,976262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0008138,9040
BLOCK: right.poll0.00371164,544262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061272,208262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010136,976262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,360262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: currency0.0003173,384262,144
BLOCK: catalogsearch.leftnav0.055513,526,4163,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0004430,8480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00181127,3600
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0037191153,0240
__EAV_LOAD_MODEL__0.035441,275,3681,310,720
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00481703,728786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0008268,9680
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001790342,856262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00226629,5200
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.0133483,1520
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00624197,304262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00033739,888262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00694223,056262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00664219,280262,144
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0001414,2880
CORE::create_object_of::Mage_CatalogSearch_Model_Mysql4_Fulltext_Collection0.00211108,560262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0009115,1440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0008122,3200
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002127,8800
BLOCK: search.result0.0009182,0640
BLOCK: search_result_list0.0004196,960262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00291124,2240
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00041110,072262,144
BLOCK ACTION: search.result -> setListOrders0.0073169,3600
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004195,6400
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_render0.3747100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0011766960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.140462870,0721,048,576
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.017563107,9280
frontend/default/_1sexshop/template/page/3columns.phtml0.355513,620,3684,194,304
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00781123,520262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0019914,5920
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,624262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00757511,2880
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00357515,9920
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01301182,3520
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001411,3440
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/layer/view.phtml0.02661198,248524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0004119,8160
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00662594,896262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.02572259,7281,048,576
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01652574,0960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Item0.0001810,0720
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/layer/filter.phtml0.0037111,7920
frontend/base/default/template/catalogsearch/result.phtml0.292212,928,8243,145,728
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01381556,7200
OBSERVER: tax0.00861269,9760
OBSERVER: inventory0.00361226,0320
OBSERVER: giftmessage0.0008140,2320
OBSERVER: bundle_observer0.0004110,2400
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0003112,6960
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/list.phtml0.243511,351,0721,572,864
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0075116,8400
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/pager.phtml0.001513,6560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.000640209,4880
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.108240838,832786,432
locale/currency0.003740231,216262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0006409200
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0006406800
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007147,744262,144
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.0033128,9040
CACHE_URL0.01431211,880262,144