Fotografické filtry a příslušenství pro fotografii

Telefonické objednávky: +420 733 792 990
V košíku nejsou žádné položky.

Filtr výrobků

Kategorie:
  1. Cokin (15),
  2. Sady filtrů (3),
  3. UV / Ochranné filtry (22),
  4. Polarizační filtry (22),
  5. ND neutrální filtry (9),
  6. Přechodové filtry (8),
  7. Efektové filtry (8),
  8. Příslušenství (12)

Výsledky hledání pro 'SELCO 52 mm" title="Přej�t na: http:/foto-filtr.cz/catalogsearch/result/index.php?option=com_ckforms/index.php?option=com_jce'

Položky 140 z celkem 73

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně

Položky 140 z celkem 73

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně
[profiler]
Memory usage: real: 19136512, emalloc: 18580440
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5702100
mage::app::init::system_config0.0013133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00101357,376524,288
mage::app::init::config::load_cache0.006112,168262,144
mage::app::init::stores0.029211,735,7281,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01181546,560786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0013713,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00561302,952524,288
mage::app::init::config::section::stores_fotofiltr0.002213,0880
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0017190,1200
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,552262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00321169,1680
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003186480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002136640
mage::dispatch::routers_match0.5196100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.012812,305,1362,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0022253,856262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00191147,1440
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007511,801,2801,835,008
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0008176,0640
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index0.5063100
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00111164,520262,144
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00101159,944262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006196,080262,144
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_load0.0006119,0640
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_generate_xml0.001512160
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_generate_blocks0.100317,759,0887,864,320
BLOCK: formkey0.00051145,6160
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009567120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007568240
BLOCK: root0.0006180,328262,144
BLOCK: head0.00051164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00041123,160262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00072245,728262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,096262,144
BLOCK: global_messages0.0006192,2480
BLOCK: footer0.00041113,256262,144
BLOCK: core_profiler0.0003163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00192120,800524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0037131232,8720
BLOCK: catalog.topnav0.00061204,9120
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0003121,152262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0022449,8240
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00121141,976262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,9040
BLOCK: right.poll0.00301164,520262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00071272,208262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0011136,936262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00061240,344262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: currency0.0003173,400262,144
BLOCK: catalogsearch.leftnav0.057413,526,4883,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0005430,8480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00181127,3600
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0037191153,0240
__EAV_LOAD_MODEL__0.036141,275,3761,310,720
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00491703,736786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0009268,9360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001890342,864262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00236629,5200
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.0135483,1520
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00624197,304262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00033739,888262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00674223,056262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00644219,280262,144
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0001414,2880
CORE::create_object_of::Mage_CatalogSearch_Model_Mysql4_Fulltext_Collection0.00201108,512262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0009115,1440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0008122,3200
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002127,8800
BLOCK: search.result0.0009182,0560
BLOCK: search_result_list0.0004196,984262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00301124,2240
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00041110,080262,144
BLOCK ACTION: search.result -> setListOrders0.0074169,3600
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004195,6400
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_render0.3774100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0011766960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.140862869,9281,048,576
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.017563107,9280
frontend/default/_1sexshop/template/page/3columns.phtml0.358113,619,1444,194,304
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00811123,504262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0020914,5920
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,624262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00837511,2800
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00357515,9920
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01321182,3040
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001411,3440
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/layer/view.phtml0.02651198,144524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0004119,8160
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00672594,864262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.02592259,6241,048,576
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01642573,9920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Item0.0001810,0720
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/layer/filter.phtml0.0039111,7360
frontend/base/default/template/catalogsearch/result.phtml0.294612,928,2323,145,728
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01371556,6320
OBSERVER: tax0.00861269,9120
OBSERVER: inventory0.00361225,8640
OBSERVER: giftmessage0.0008140,3280
OBSERVER: bundle_observer0.0004110,2800
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0004112,6880
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/list.phtml0.245611,350,5521,572,864
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0076116,7360
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/pager.phtml0.001513,6400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.000640209,4880
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.108540838,792786,432
locale/currency0.003740231,208262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0006409200
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0006406800
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007147,760262,144
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.0032128,8880
CACHE_URL0.01451210,880262,144