Fotografické filtry a příslušenství pro fotografii

Telefonické objednávky: +420 733 792 990
V košíku nejsou žádné položky.

Filtr výrobků

Kategorie:
  1. Cokin (1),
  2. Příslušenství (1)

Výsledky hledání pro 'ltr ND8 JYC pro1 digital 72mm'

položek: 1

na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně

položek: 1

na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně
[profiler]
Memory usage: real: 17825792, emalloc: 17551512
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3709100
mage::app::init::system_config0.0013133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00111357,416524,288
mage::app::init::config::load_cache0.006212,168262,144
mage::app::init::stores0.027011,735,6721,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01241546,552786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0012713,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00561303,024524,288
mage::app::init::config::section::stores_fotofiltr0.002313,088262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0017190,1840
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,592262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00361169,0560
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004186480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002136640
mage::dispatch::routers_match0.3222100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013112,305,1602,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,872262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00211147,2720
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007711,801,1601,835,008
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0008176,0640
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index0.3085100
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00121164,504262,144
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00111159,928262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0007196,064262,144
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_load0.0005119,0640
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_generate_xml0.001512160
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_generate_blocks0.103817,758,8727,602,176
BLOCK: formkey0.00051145,6000
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0011567120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007568240
BLOCK: root0.0007180,376262,144
BLOCK: head0.00051164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00041123,176262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,712262,144
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00102245,712262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,096262,144
BLOCK: global_messages0.0005192,2480
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0003163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00192120,800262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00113867,7040
BLOCK: catalog.topnav0.00071204,9120
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0003121,1120
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024449,8240
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00131142,008262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0010138,9040
BLOCK: right.poll0.00351164,528262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00071272,232262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0011136,952262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00061240,328262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0004192,1200
BLOCK: currency0.0003173,368262,144
BLOCK: catalogsearch.leftnav0.058613,526,4323,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0005430,8480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00181127,3600
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0037191153,0240
__EAV_LOAD_MODEL__0.035941,275,3761,310,720
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00491703,712786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0009268,9360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001890342,912262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00236629,5200
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.0133483,1520
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00634197,296262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00033739,8800
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00684223,040262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00654219,264262,144
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0001414,2880
CORE::create_object_of::Mage_CatalogSearch_Model_Mysql4_Fulltext_Collection0.00211108,512262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0009115,144262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0010122,3200
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002127,8720
BLOCK: search.result0.0009181,9440
BLOCK: search_result_list0.0004196,960262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00321124,2240
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00041110,056262,144
BLOCK ACTION: search.result -> setListOrders0.0078169,3600
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004195,6400
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_render0.1770100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0005376960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.027623803,192786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00572439,2880
frontend/default/_1sexshop/template/page/3columns.phtml0.168912,590,9122,621,440
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00821123,392262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0019813,0880
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,6240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00383611,280262,144
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00183611,0000
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01341182,0880
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001411,3440
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/layer/view.phtml0.02201179,736524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0005119,8160
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00312186,4880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0641223,2720
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01272470,568524,288
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/layer/filter.phtml0.001119,5760
frontend/base/default/template/catalogsearch/result.phtml0.110112,000,5761,835,008
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01081465,032524,288
OBSERVER: tax0.00761259,104262,144
OBSERVER: inventory0.00211154,2480
OBSERVER: giftmessage0.0003131,400262,144
OBSERVER: bundle_observer0.0004110,2000
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0004112,7040
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/list.phtml0.030911,252,0721,310,720
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0063113,4720
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.01381667,184786,432
locale/currency0.00331231,192262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007147,752262,144
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.0030128,4960
CACHE_URL0.0032144,8400