Fotografické filtry a příslušenství pro fotografii

Telefonické objednávky: +420 733 792 990
V košíku nejsou žádné položky.

Aktivované filtry

  1. Odstranit tuto položku Kategorie: Příslušenství

Filtr výrobků

Kategorie:
  1. Osvětlení (1),
  2. Difuzní stany (1),
  3. Držáky filtrů (9)

Výsledky hledání pro 'SELCO 52 mm" title="Přej�t na: http:/foto-filtr.cz/catalogsearch/result/"item"'//index.php?option=com_product'

položek: 12

na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně

položek: 12

na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně
[profiler]
Memory usage: real: 19136512, emalloc: 18848096
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4038100
mage::app::init::system_config0.0014133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00341642,464786,432
mage::app::init::config::load_cache0.005013760
mage::app::init::stores0.023111,692,1841,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01221546,488524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0013773,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00461299,416262,144
mage::app::init::config::section::stores_fotofiltr0.001711,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0014188,3280
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00111193,656262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00321169,2000
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003186480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002136640
mage::dispatch::routers_match0.3565100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013712,672,0802,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,9040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00211147,1920
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005211,798,9601,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0008176,0880
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0560
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index0.3424100
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00111164,528262,144
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00101159,952262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006196,088262,144
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_load0.0002115,5440
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_generate_xml0.001412160
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_generate_blocks0.095317,825,0967,602,176
BLOCK: formkey0.00051145,6080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009567120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007568240
BLOCK: root0.0005180,3280
BLOCK: head0.00041164,112262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00041123,160262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,712262,144
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0002165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00082245,728262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,272262,144
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0002163,344262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0002163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172120,8000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.002170124,5360
BLOCK: catalog.topnav0.00051204,912262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0002121,1120
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0022449,8240
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00031138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111141,976262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,9040
BLOCK: right.poll0.00311164,5040
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061272,248262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,768262,144
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010136,9360
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,320262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,448262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: currency0.0003173,3600
BLOCK: catalogsearch.leftnav0.054813,592,4883,670,016
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0005430,8480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00171127,360262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0035191152,768262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.032241,385,6881,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0005154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001590342,872262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00236629,5200
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01464256,504262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00033739,8800
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00464103,352262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00624241,944262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00594238,168262,144
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0001414,2880
CORE::create_object_of::Mage_CatalogSearch_Model_Mysql4_Fulltext_Collection0.00201108,296262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0009114,8880
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002127,8640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0007122,3200
BLOCK: search.result0.0009182,0720
BLOCK: search_result_list0.0003196,984262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00291124,5040
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00041110,088262,144
BLOCK ACTION: search.result -> setListOrders0.0073169,1040
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004195,6400
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_render0.2153100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007486800
Mage_Core_Block_Template::renderView0.058434814,0001,048,576
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00873558,6480
frontend/default/_1sexshop/template/page/3columns.phtml0.203712,893,0802,883,584
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00761123,544262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0017813,0880
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,6240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00484711,2800
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00234712,4080
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01281182,0240
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001411,3440
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/layer/view.phtml0.02371212,440262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0004119,8160
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00382278,192262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0314278,488262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01682496,824262,144
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/layer/state.phtml0.001318,6560
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/layer/filter.phtml0.0016110,1360
frontend/base/default/template/catalogsearch/result.phtml0.144912,247,8802,359,296
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01331487,856262,144
OBSERVER: tax0.00831261,464262,144
OBSERVER: inventory0.00381174,2960
OBSERVER: giftmessage0.0004133,8640
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0003112,7040
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/list.phtml0.092611,271,6961,310,720
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0064115,1040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00021263,2160
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.039512702,944786,432
locale/currency0.002212221,592262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002129520
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002126800
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0008147,7120
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.0031127,3040
CACHE_URL0.00701102,032262,144