Fotografické filtry a příslušenství pro fotografii

Telefonické objednávky: +420 733 792 990
V košíku nejsou žádné položky.

Ekvivalent pro filtry Cokin řady P adaptér 67mm

Redukční kroužek je nepostradatelným prvkem pro připevnění držáku fotografických filtrů Cokin řady P k objektivu o průměru 67 mm. Cokin Filtry řady P jsou díky univerzálnosti celého systému uchytitelné na všechny objektivy, jakéhokoli optického systému od velikostí průměru objektivu 48, 49, 52, 55, 58, 62, 67, 72, 77 do 82 mm. Stačí si koupit levné svorky k uchycení filtrů Cokin.
zboží na skladě
zboží skladem expedujeme dnes v 15:00
249,00 Kč
Popis produktu Další informace

Ekvivalent pro filtry Cokin řady P adaptér 67mm - Popis produktu

Redukční kroužek je nepostradatelným prvkem pro připevnění držáku fotografických filtrů Cokin řady P k objektivu o průměru 67 mm. Cokin Filtry řady P jsou díky univerzálnosti celého systému uchytitelné na všechny objektivy, jakéhokoli optického systému od velikostí průměru objektivu 48, 49, 52, 55, 58, 62, 67, 72, 77 do 82 mm. Stačí si koupit levné svorky k uchycení filtrů Cokin.

Ekvivalent pro filtry Cokin řady P adaptér 67mm - Další informace

Kód foto*cokin-adapter-67
Druh filtru Cokin
Průměr filtru 67 mm
Vnější závit filtru 67 mm
Vnitřní závit filtru 67 mm
[profiler]
Memory usage: real: 21495808, emalloc: 21182288
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3534100
mage::app::init::system_config0.0014133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00361642,448786,432
mage::app::init::config::load_cache0.005013760
mage::app::init::stores0.023611,692,2241,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01221546,456524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0012663,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00471299,320262,144
mage::app::init::config::section::stores_fotofiltr0.001711,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0014188,3280
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,560262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00251159,8560
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002116480
mage::dispatch::routers_match0.3059100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013012,682,9042,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,9040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00191157,9600
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004711,799,0321,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0008176,0880
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.2924100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00181127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0028106128,6800
__EAV_LOAD_MODEL__0.041512,042,9122,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0007154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001583316,288262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002710544,3680
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01231298,768262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00055154,888262,144
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00691162,808262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01861432,640262,144
OBSERVER: inventory0.00391220,256262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01441203,9040
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.017711,155,6401,310,720
OBSERVER: reports0.017111,077,9601,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,480262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0009137,8560
OBSERVER: sendfriend0.0004169,7440
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004110,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0190126,5200
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001412160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.044515,691,2405,767,168
BLOCK: formkey0.00051145,560262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0013827120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0009826960
BLOCK: root0.0006180,3200
BLOCK: head0.00041164,120262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002823,3680
BLOCK: after_body_start0.00041123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,816262,144
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,816262,144
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,760262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0006192,1200
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0003163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,240262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00182119,7360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00072239,2880
BLOCK: catalog.topnav0.00041155,448262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023474,2320
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,832262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111128,7200
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0010138,6480
BLOCK: right.poll0.00281164,464262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00101284,296262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,448262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010135,9120
BLOCK: right.newsletter0.0003172,592262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,320262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: product.info0.00141174,976262,144
BLOCK: product.info.media0.00041173,560262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0003197,3200
BLOCK: product.info.additional0.0003172,0880
BLOCK: product.description0.0003172,040262,144
BLOCK: product.attributes0.0003182,8720
BLOCK: product.info.addto0.0006111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0005111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00091182,456262,144
BLOCK: product.review.form0.00261277,864262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0011114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0006112,0000
BLOCK: product.info.options0.0003178,3520
BLOCK: html_calendar0.0003171,4240
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0005112,032262,144
BLOCK: product.clone_prices0.0006113,1120
BLOCK: product.info.container10.0003172,1520
BLOCK: catalog.product.related0.0003191,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,312262,144
BLOCK: productalert.price0.0003173,5840
BLOCK: productalert.stock0.0003173,000262,144
BLOCK: product.info.simple0.0003189,6240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1406100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0006476960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0439271,246,7201,048,576
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00782948,816262,144
frontend/default/_1sexshop/template/page/vyrobek.phtml0.132312,679,2002,883,584
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00891124,4000
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00241016,5040
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00474511,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00234512,0240
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01301184,240262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/view.phtml0.100112,317,3042,359,296
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01571384,072524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0020152,2320
OBSERVER: catalogrule0.0018147,4480
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00391151,1520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001316,2000
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007147,7040
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00771555,696524,288
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.00661548,272524,288
locale/currency0.00211221,608262,144
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011119,5520
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.0025133,4400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006121,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0017148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.005215920
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0021150,2480
OBSERVER: bundle_observer0.0020145,8720
CACHE_URL0.0026137,1760