Fotografické filtry a příslušenství pro fotografii

Telefonické objednávky: +420 733 792 990
V košíku nejsou žádné položky.

Ekvivalent pro filtry Cokin řady P adaptér 77mm

Redukční kroužek je nepostradatelným prvkem pro připevnění držáku fotografických filtrů Cokin řady P k objektivu o průměru 77 mm. Cokin Filtry řady P jsou díky univerzálnosti celého systému uchytitelné na všechny objektivy, jakéhokoli optického systému od velikostí průměru objektivu 48, 49, 52, 55, 58, 62, 67, 72, 77 do 82 mm. Stačí si koupit levné svorky k uchycení filtrů Cokin.
zboží na skladě
zboží skladem expedujeme zítra
249,00 Kč
Popis produktu Další informace

Ekvivalent pro filtry Cokin řady P adaptér 77mm - Popis produktu

Redukční kroužek je nepostradatelným prvkem pro připevnění držáku fotografických filtrů Cokin řady P k objektivu o průměru 77 mm. Cokin Filtry řady P jsou díky univerzálnosti celého systému uchytitelné na všechny objektivy, jakéhokoli optického systému od velikostí průměru objektivu 48, 49, 52, 55, 58, 62, 67, 72, 77 do 82 mm. Stačí si koupit levné svorky k uchycení filtrů Cokin.

Ekvivalent pro filtry Cokin řady P adaptér 77mm - Další informace

Kód foto*cokin-adapter-77
Druh filtru Cokin
Průměr filtru 77 mm
Vnější závit filtru 77 mm
Vnitřní závit filtru 77 mm
[profiler]
Memory usage: real: 19922944, emalloc: 19427512
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3719100
mage::app::init::system_config0.0018133,2880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00151357,408524,288
mage::app::init::config::load_cache0.006413760
mage::app::init::stores0.031911,692,0961,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01921546,504786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0012663,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0003114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0003114,0320
mage::app::init_front_controller0.00451174,048262,144
mage::app::init::config::section::stores_fotofiltr0.002111,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0016188,352262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004168,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00261159,784262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002116480
mage::dispatch::routers_match0.3146100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.011812,313,6962,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0021253,9040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00191157,912262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006111,799,0081,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0008176,064262,144
OBSERVER: log0.0006171,384262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3022100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00181127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0028106128,6800
__EAV_LOAD_MODEL__0.044312,042,8962,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0006154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001783316,248262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002810544,3680
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01381298,792524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00055154,8880
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00741162,8080
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01831432,592524,288
OBSERVER: inventory0.00421220,208262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01391203,904262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.026411,155,6641,048,576
OBSERVER: reports0.025711,077,9921,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,4720
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0009137,8560
OBSERVER: sendfriend0.0005169,7360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0005110,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0006126,520262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001512160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.054515,679,4005,505,024
BLOCK: formkey0.00061145,4720
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0060827120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010826960
BLOCK: root0.0006180,3200
BLOCK: head0.00061164,104262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002823,3680
BLOCK: after_body_start0.00041123,160262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0004184,752262,144
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00082245,712262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0006172,0960
BLOCK: global_messages0.0006192,160262,144
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0003163,336262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00222119,7360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00072239,2880
BLOCK: catalog.topnav0.00061155,576262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0026474,232262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00051138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00131128,720262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,6480
BLOCK: right.poll0.00321164,4400
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00071272,232262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004194,688262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0011135,912262,144
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00071240,352262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0004177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0004192,120262,144
BLOCK: product.info0.00151174,9760
BLOCK: product.info.media0.00051173,576262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0004197,3200
BLOCK: product.info.additional0.0003172,112262,144
BLOCK: product.description0.0003172,0320
BLOCK: product.attributes0.0052182,8720
BLOCK: product.info.addto0.0007111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0006111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00101182,464262,144
BLOCK: product.review.form0.00261277,832262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0009114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0006112,0000
BLOCK: product.info.options0.0004178,3520
BLOCK: html_calendar0.0003171,4240
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0006112,0320
BLOCK: product.clone_prices0.0006113,1120
BLOCK: product.info.container10.0003172,1520
BLOCK: catalog.product.related0.0004191,576262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00051147,2880
BLOCK: productalert.price0.0003173,584262,144
BLOCK: productalert.stock0.0003172,9600
BLOCK: product.info.simple0.0004189,6240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1509100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007476960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0480271,246,6321,310,720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00802948,8160
frontend/default/_1sexshop/template/page/vyrobek.phtml0.142812,679,1842,883,584
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00931124,400262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00251016,5040
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00484511,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00224512,0240
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01871184,2640
frontend/base/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001012,7680
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/view.phtml0.104412,317,2402,621,440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01861384,088524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0021152,2320
OBSERVER: catalogrule0.0019147,4480
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00411151,1200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001316,2000
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007147,704262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00841555,624524,288
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.00721548,200524,288
locale/currency0.00241221,5760
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0012119,5520
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.0025133,4400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006121,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.004515920
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0064150,2480
OBSERVER: bundle_observer0.0063145,8720
CACHE_URL0.0025137,1680