Fotografické filtry a příslušenství pro fotografii

Telefonické objednávky: +420 733 792 990
V košíku nejsou žádné položky.

Ekvivalent pro filtry Cokin řady P držák filtrů

Univerzální držák filtrů je základní prvkem stavebnicového systému filtrů COKIN. Do držáku se uchycují všechny fitry a další prvky ze systému filtrů COKIN P. Držák má tři drážky pro čtvercové filtry a jednu drážku pro filtr kulatý (např. cirkulační polarizační filtr). Držák filtrů se nasazuje na adapter, zašroubovaný do filtrového závitu objektivu.
zboží na skladě
zboží skladem expedujeme dnes v 15:00
219,00 Kč
Popis produktu Další informace

Ekvivalent pro filtry Cokin řady P držák filtrů - Popis produktu

Univerzální držák filtrů je základní prvkem stavebnicového systému filtrů COKIN. Do držáku se uchycují všechny fitry a další prvky ze systému filtrů COKIN řady P. Držák má tři drážky pro čtvercové filtry a jednu drážku pro filtr kulatý (např. cirkulační polarizační filtr). Držák filtrů se nasazuje na adapter, zašroubovaný do filtrového závitu objektivu.

Ekvivalent pro filtry Cokin řady P držák filtrů - Další informace

Kód foto*cokin-adapter-drzak
Druh filtru Cokin
Průměr filtru řada P
Vnější závit filtru řada P
Vnitřní závit filtru řada P
[profiler]
Memory usage: real: 20709376, emalloc: 20273616
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3852100
mage::app::init::system_config0.0015133,2880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00111357,408524,288
mage::app::init::config::load_cache0.006812,168262,144
mage::app::init::stores0.029011,735,6721,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01331546,568786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0012663,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0003114,0320
mage::app::init_front_controller0.00541302,920524,288
mage::app::init::config::section::stores_fotofiltr0.002213,088262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0017190,1200
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00111193,552262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00251159,7920
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002116480
mage::dispatch::routers_match0.3342100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.012912,315,8162,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0021253,856262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00211157,9120
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007411,801,2161,835,008
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0008176,0640
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3208100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00201127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0029106128,6800
__EAV_LOAD_MODEL__0.042312,040,4802,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0006154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001783316,2400
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002710544,3680
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01251295,224524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00045154,888262,144
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00761163,9680
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.02901433,872524,288
OBSERVER: inventory0.00421220,248262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.02461205,144262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.025411,159,2161,048,576
OBSERVER: reports0.024811,081,5441,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0007195,4720
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,8560
OBSERVER: sendfriend0.0005169,7360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004110,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0111126,1680
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001412160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.048715,691,1365,505,024
BLOCK: formkey0.00061145,4880
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0013827120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010826960
BLOCK: root0.0006180,320262,144
BLOCK: head0.00051164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0003823,3680
BLOCK: after_body_start0.00041123,184262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,720262,144
BLOCK: store_language0.0004175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00082245,760262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,1200
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0003163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0004163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00182119,7360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00072239,2880
BLOCK: catalog.topnav0.00061155,488262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0025474,2320
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00121128,720262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0010138,6480
BLOCK: right.poll0.00331164,440262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00091284,288262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004194,4400
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,176262,144
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010135,9120
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00061240,328262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0004192,120262,144
BLOCK: product.info0.00151174,9600
BLOCK: product.info.media0.00051173,544262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0004197,3200
BLOCK: product.info.additional0.0003172,120262,144
BLOCK: product.description0.0004172,0320
BLOCK: product.attributes0.0003182,8720
BLOCK: product.info.addto0.0006111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0005111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00101182,504262,144
BLOCK: product.review.form0.00261277,832262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0009114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0007112,0000
BLOCK: product.info.options0.0004178,400262,144
BLOCK: html_calendar0.0003171,4240
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0006112,0320
BLOCK: product.clone_prices0.0006113,1120
BLOCK: product.info.container10.0003172,1520
BLOCK: catalog.product.related0.0004191,560262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00051147,2880
BLOCK: productalert.price0.0003173,584262,144
BLOCK: productalert.stock0.0004172,9600
BLOCK: product.info.simple0.0003189,6240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1513100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007476960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0502271,259,2801,310,720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00852948,8160
frontend/default/_1sexshop/template/page/vyrobek.phtml0.143112,697,1042,883,584
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00921124,384262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00261016,5040
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00484511,152262,144
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00234512,0240
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01341184,2480
frontend/base/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001012,7680
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/view.phtml0.109212,329,9282,621,440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01941384,064262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0020152,2320
OBSERVER: catalogrule0.0019147,4480
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00401151,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001316,2000
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007147,7040
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00951568,312786,432
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.00831560,888786,432
locale/currency0.00331231,168262,144
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011119,5520
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.0024133,4480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006121,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.004915920
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0021150,248262,144
OBSERVER: bundle_observer0.0019145,8720
CACHE_URL0.0026137,0720