Fotografické filtry a příslušenství pro fotografii

Telefonické objednávky: +420 733 792 990
V košíku nejsou žádné položky.

Ekvivalent sluneční clony pro Cokin řady P MODULAR HOOD P

Ekvivalent sluneční clony pro výměnný systém Cokin řady P - MODULAR HOOD P. Výhodou celého systému je její možnost přizpůsebení dle používaného objektivu.
zboží na skladě
zboží skladem expedujeme dnes v 15:00
199,00 Kč
Popis produktu Další informace

Ekvivalent sluneční clony pro Cokin řady P MODULAR HOOD P - Popis produktu

Ekvivalent sluneční clony pro výměnný systém Cokin řady P - MODULAR HOOD P. Výhodou celého systému je její možnost přizpůsebení dle používaného objektivu.

Ekvivalent sluneční clony pro Cokin řady P MODULAR HOOD P - Další informace

Kód fotofiltr-cokin-adapter-slunecni_clona
Druh filtru Cokin
Průměr filtru -
Vnější závit filtru -
Vnitřní závit filtru -
[profiler]
Memory usage: real: 21495808, emalloc: 21124800
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3332100
mage::app::init::system_config0.0014133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00371642,472786,432
mage::app::init::config::load_cache0.005113760
mage::app::init::stores0.023411,692,2401,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01211546,432524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0011663,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00481299,296262,144
mage::app::init::config::section::stores_fotofiltr0.001811,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,3280
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,536262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00251159,8640
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002116480
mage::dispatch::routers_match0.2854100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013312,682,8642,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,9040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00201157,9200
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004911,799,0081,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0008176,0880
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.2716100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00181127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0030106128,6800
__EAV_LOAD_MODEL__0.035411,994,7122,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0005154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001483316,272262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002610544,3680
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01031225,952262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00045154,9200
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00831187,440262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01961425,056262,144
OBSERVER: inventory0.00411220,2240
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01531196,352262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.023411,155,5841,048,576
OBSERVER: reports0.022811,077,9041,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,472262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,856262,144
OBSERVER: sendfriend0.0004169,7440
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004110,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0005126,5200
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001412160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.045215,690,4005,767,168
BLOCK: formkey0.00051145,488262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0013827120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010826960
BLOCK: root0.0005180,3200
BLOCK: head0.00041164,096262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0003823,3680
BLOCK: after_body_start0.00041123,1600
BLOCK: global_notices0.0004171,8160
BLOCK: header0.0003173,256262,144
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,080262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,704262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,1200
BLOCK: footer0.00041113,256262,144
BLOCK: core_profiler0.0002163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00212119,760262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00072239,2880
BLOCK: catalog.topnav0.00051155,4400
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0025474,248262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111128,760262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,6480
BLOCK: right.poll0.00301164,456262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00091284,264262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,4400
BLOCK: google_analytics0.0003166,776262,144
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0011135,9120
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,320262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,456262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: product.info0.00141174,784262,144
BLOCK: product.info.media0.00041173,5360
BLOCK: product.info.upsell0.0003197,328262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003172,0880
BLOCK: product.description0.0003172,0320
BLOCK: product.attributes0.0003182,872262,144
BLOCK: product.info.addto0.0006111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0005111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00091182,456262,144
BLOCK: product.review.form0.00251277,368262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0010114,144262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0005112,0000
BLOCK: product.info.options0.0004178,3520
BLOCK: html_calendar0.0003171,4240
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0006112,0320
BLOCK: product.clone_prices0.0006113,1120
BLOCK: product.info.container10.0003172,152262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0003191,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,312262,144
BLOCK: productalert.price0.0003173,5840
BLOCK: productalert.stock0.0003172,9600
BLOCK: product.info.simple0.0003189,672262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1368100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007476960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0439271,246,4561,048,576
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00862948,8160
frontend/default/_1sexshop/template/page/vyrobek.phtml0.129112,677,6962,883,584
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00871124,432262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00251016,504262,144
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00504511,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00224512,0240
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01291184,256262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/view.phtml0.097212,316,1682,359,296
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01391384,040262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0024152,232262,144
OBSERVER: catalogrule0.0022147,4480
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00391151,160262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001316,2000
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0006147,7040
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00771555,736786,432
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.00651548,312524,288
locale/currency0.00211221,600262,144
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0013119,5600
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.0034133,4400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0008121,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.005015920
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0023150,2480
OBSERVER: bundle_observer0.0021145,8720
CACHE_URL0.0024135,8880