Fotografické filtry a příslušenství pro fotografii

Telefonické objednávky: +420 733 792 990
V košíku nejsou žádné položky.

Ekvivalent sluneční clony pro Cokin řady P MODULAR HOOD P

Ekvivalent sluneční clony pro výměnný systém Cokin řady P - MODULAR HOOD P. Výhodou celého systému je její možnost přizpůsebení dle používaného objektivu.
zboží na skladě
zboží skladem expedujeme zítra
199,00 Kč
Popis produktu Další informace

Ekvivalent sluneční clony pro Cokin řady P MODULAR HOOD P - Popis produktu

Ekvivalent sluneční clony pro výměnný systém Cokin řady P - MODULAR HOOD P. Výhodou celého systému je její možnost přizpůsebení dle používaného objektivu.

Ekvivalent sluneční clony pro Cokin řady P MODULAR HOOD P - Další informace

Kód fotofiltr-cokin-adapter-slunecni_clona
Druh filtru Cokin
Průměr filtru -
Vnější závit filtru -
Vnitřní závit filtru -
[profiler]
Memory usage: real: 19660800, emalloc: 19365800
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3407100
mage::app::init::system_config0.0014133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00101357,408524,288
mage::app::init::config::load_cache0.004913760
mage::app::init::stores0.023511,692,0961,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01201546,504786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0012663,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00401174,048262,144
mage::app::init::config::section::stores_fotofiltr0.001811,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0014188,352262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004168,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00261159,792262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002116480
mage::dispatch::routers_match0.2994100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.014612,313,7362,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0046253,9040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00231157,944262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006311,799,0081,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,112262,144
OBSERVER: log0.0006171,432262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.2843100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00201127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0032106128,6800
__EAV_LOAD_MODEL__0.037311,994,6802,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0006154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001783316,2400
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002810544,3680
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01091225,960262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00045154,8880
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00841187,408262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.02171425,048524,288
OBSERVER: inventory0.00421220,224262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01731196,344262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.019311,155,6321,310,720
OBSERVER: reports0.018711,077,9601,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,480262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0009137,8560
OBSERVER: sendfriend0.0005169,7360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004110,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0003122,0080
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001612160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.052315,678,7845,767,168
BLOCK: formkey0.00051145,512262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0013827120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010826960
BLOCK: root0.0006180,3200
BLOCK: head0.00051164,120262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002823,3680
BLOCK: after_body_start0.00041123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,840262,144
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,792262,144
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00072245,760262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0006192,120262,144
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0003163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,240262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00182119,7360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00082239,2880
BLOCK: catalog.topnav0.00051155,616262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0065474,2320
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,784262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00121128,7200
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,6480
BLOCK: right.poll0.00311164,4400
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00071272,216262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004194,664262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0011135,9120
BLOCK: right.newsletter0.0004172,632262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00071240,320262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: product.info0.00161174,776262,144
BLOCK: product.info.media0.00061173,568262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0004197,3200
BLOCK: product.info.additional0.0003172,0880
BLOCK: product.description0.0004172,080262,144
BLOCK: product.attributes0.0004182,8720
BLOCK: product.info.addto0.0007111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0006111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00101182,456262,144
BLOCK: product.review.form0.00291277,336262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0011114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0006112,0000
BLOCK: product.info.options0.0003178,3520
BLOCK: html_calendar0.0003171,472262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0007112,0320
BLOCK: product.clone_prices0.0006113,1120
BLOCK: product.info.container10.0003172,1520
BLOCK: catalog.product.related0.0004191,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00051147,288262,144
BLOCK: productalert.price0.0004173,5840
BLOCK: productalert.stock0.0003172,976262,144
BLOCK: product.info.simple0.0003189,6240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1461100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007476960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0434271,246,3521,310,720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00792948,8160
frontend/default/_1sexshop/template/page/vyrobek.phtml0.138012,677,7442,883,584
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00891124,480262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00251016,5040
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00464511,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00214512,0240
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01811184,2400
frontend/base/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001112,7680
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/view.phtml0.099712,316,1682,359,296
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01411384,040524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0022152,2320
OBSERVER: catalogrule0.0021147,4480
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00411151,1120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001316,2000
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0006147,7040
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00861555,680524,288
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.00751548,256524,288
locale/currency0.00261221,576262,144
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011119,5600
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.0024133,4400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006121,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.004515920
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0019150,2480
OBSERVER: bundle_observer0.0018145,8720
CACHE_URL0.0025135,8800