Fotografické filtry a příslušenství pro fotografii

Telefonické objednávky: +420 733 792 990
V košíku nejsou žádné položky.

Makro sada předsádkových filtrů 55 mm +1D,2D,4D a 10D

Sada dioptrických předsádkových čoček vhodná k makro fotografii o průměru 55 mm. Filtry, které zkracují ostřící vzdálenost objektivu a také umožňující pohled na fotografované předměty velmi zblízka. Dioptrická sada obsahuje filtry s hodnotami +1, +2,+4 a +10 dioptrií.
Makro sada předsádkových filtrů 55 mm +1D,2D,4D a 10D

Více pohledů

  • Makro sada předsádkových filtrů 55 mm +1D,2D,4D a 10D
zboží na skladě
zboží skladem expedujeme dnes v 15:00
799,00 Kč
Popis produktu Další informace

Makro sada předsádkových filtrů 55 mm +1D,2D,4D a 10D - Popis produktu

Sada dioptrických předsádkových čoček vhodná k makro fotografii o průměru 55 mm. Filtry, které zkracují ostřící vzdálenost objektivu a také umožňující pohled na fotografované předměty velmi zblízka. Dioptrická sada obsahuje filtry s hodnotami +1, +2,+4 a +10 dioptrií.


 


Sada filtrů je včetně ochranného pouzdra !!!

Makro sada předsádkových filtrů 55 mm +1D,2D,4D a 10D - Další informace

Kód foto*sada-pred-selco-55
Druh filtru makro sada
Průměr filtru 55
Vnější závit filtru ano
Vnitřní závit filtru ano
Tloušťka objímky filtru 8
[profiler]
Memory usage: real: 20709376, emalloc: 20277000
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4468100
mage::app::init::system_config0.0013133,2880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00101357,408524,288
mage::app::init::config::load_cache0.006012,168262,144
mage::app::init::stores0.039811,735,6721,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01181546,568786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0011663,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.01341302,920524,288
mage::app::init::config::section::stores_fotofiltr0.002213,088262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0017190,1200
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00921193,552262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.01141159,8000
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002116480
mage::dispatch::routers_match0.3696100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.020912,315,7202,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019253,856262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00221157,9120
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.015211,801,1201,835,008
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0009176,0640
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3482100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00221127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0034106128,6800
__EAV_LOAD_MODEL__0.043012,035,6562,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0005154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001483316,2400
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002710544,3680
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01911290,424262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00055154,8880
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00741163,960262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.03391434,616524,288
OBSERVER: inventory0.00421220,992262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.02951205,144262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.034411,159,1841,048,576
OBSERVER: reports0.033811,081,5121,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005195,4720
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,8560
OBSERVER: sendfriend0.0004169,7360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004110,752262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0057126,1680
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001312160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.082815,691,4085,505,024
BLOCK: formkey0.00051145,4880
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0013826800
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0049826960
BLOCK: root0.0005180,336262,144
BLOCK: head0.00041164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002823,3680
BLOCK: after_body_start0.00041123,160262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0027184,736262,144
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00072245,712262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,1200
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0003163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.01372119,7360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00062239,2880
BLOCK: catalog.topnav0.00051155,448262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023474,2320
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111128,720262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,6480
BLOCK: right.poll0.01051164,440262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00081284,272262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,4400
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,176262,144
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010135,9120
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,320262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0083177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,144262,144
BLOCK: product.info0.00131175,3520
BLOCK: product.info.media0.00041173,584262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0003197,3200
BLOCK: product.info.additional0.0003172,088262,144
BLOCK: product.description0.0003172,0320
BLOCK: product.attributes0.0003182,8720
BLOCK: product.info.addto0.0006111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0006111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00091182,496262,144
BLOCK: product.review.form0.00721277,856262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0009114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0006112,0000
BLOCK: product.info.options0.0003178,360262,144
BLOCK: html_calendar0.0003171,4240
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0006112,0320
BLOCK: product.clone_prices0.0005113,1120
BLOCK: product.info.container10.0003172,1520
BLOCK: catalog.product.related0.0003191,552262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,2880
BLOCK: googleoptimizer.tracking.script0.004115,5200
BLOCK: productalert.price0.0003173,592262,144
BLOCK: productalert.stock0.0003172,9600
BLOCK: product.info.simple0.0003189,6240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1370100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007476960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0433271,264,2801,310,720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00762948,8160
frontend/default/_1sexshop/template/page/vyrobek.phtml0.128912,701,5122,883,584
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00881123,448262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00251016,5040
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00464511,152262,144
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00224512,0240
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01571184,2880
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/view.phtml0.093812,335,9602,621,440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01321384,056262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0019152,2320
OBSERVER: catalogrule0.0018147,4480
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00521157,072262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001526,6480
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0006147,7040
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00871566,752786,432
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.00751559,328786,432
locale/currency0.00291229,600262,144
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011119,5600
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.0026134,5760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006121,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.004815920
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0019150,248262,144
OBSERVER: bundle_observer0.0017145,8720
CACHE_URL0.0027138,1280