Fotografické filtry a příslušenství pro fotografii

Telefonické objednávky: +420 733 792 990
V košíku nejsou žádné položky.
    • Nemůžete odeslat více jak 5 za hodinu

Poslat známému

Odesilatel:

Příjemce:

[profiler]
Memory usage: real: 16252928, emalloc: 16051232
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.2112100
mage::app::init::system_config0.0014133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00111357,368524,288
mage::app::init::config::load_cache0.005013760
mage::app::init::stores0.023011,692,1201,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01181546,544786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0009483,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0003114,0320
mage::app::init_front_controller0.00471299,336524,288
mage::app::init::config::section::stores_fotofiltr0.001711,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,352262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,552262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00231158,3200
mage::dispatch::routers_match0.1697100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.011212,486,7442,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0014151,6880
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00211157,856262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004711,798,9681,835,008
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,0640
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,472262,144
mage::dispatch::controller::action::sendfriend_product_send0.1580100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00191128,200262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0013196,592262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.036512,036,6242,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0006154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001475285,888262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00107128,2160
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01211290,896262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00055154,8880
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00741164,944262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01731431,656262,144
OBSERVER: inventory0.00421219,560262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01291203,6160
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0003110,7520
mage::dispatch::controller::action::sendfriend_product_send::layout_load0.0002113,5520
mage::dispatch::controller::action::sendfriend_product_send::layout_generate_blocks0.031513,753,5683,932,160
BLOCK: formkey0.00051145,632262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009478400
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0006476960
BLOCK: root0.0005180,3280
BLOCK: head0.00041164,096262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00031123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,840262,144
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,792262,144
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00072245,728262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0004181,0720
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0002163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,288262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00162113,9520
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00061832,1840
BLOCK: catalog.topnav0.00061155,440262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0026474,1680
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,800262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00141141,9760
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0010138,9040
BLOCK: right.poll0.00371164,6320
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00101284,296262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004194,488262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0012135,9760
BLOCK: right.newsletter0.0003172,632262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00061240,328262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: sendfriend.send0.0003176,680262,144
DISPATCH EVENT:sendfriend_product0.00801201,720262,144
OBSERVER: reports0.00781196,960262,144
mage::dispatch::controller::action::sendfriend_product_send::layout_render0.0553100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0006376960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.011020109,992262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00542134,8080
frontend/default/_1sexshop/template/page/2columns-right.phtml0.048611,404,2081,310,720
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00901123,640262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0019711,5840
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00383611,1440
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00193610,8720
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01381183,2720
frontend/base/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001212,7680
frontend/base/default/template/sendfriend/send.phtml0.0037148,6320
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,8560
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Compared_Collection0.0005121,2240
CACHE_URL0.0023133,6160