Fotografické filtry a příslušenství pro fotografii

Telefonické objednávky: +420 733 792 990
V košíku nejsou žádné položky.
    • Nemůžete odeslat více jak 5 za hodinu

Poslat známému

Odesilatel:

Příjemce:

[profiler]
Memory usage: real: 15728640, emalloc: 15356536
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.2220100
mage::app::init::system_config0.0013133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00101357,368524,288
mage::app::init::config::load_cache0.005013760
mage::app::init::stores0.024211,692,1201,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01191546,544786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0008483,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0003114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00401174,048262,144
mage::app::init::config::section::stores_fotofiltr0.001811,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,352262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004168,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00231158,1920
mage::dispatch::routers_match0.1802100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.012012,486,7442,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0015151,6880
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00191157,848262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005711,798,9841,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0008176,072262,144
OBSERVER: log0.0006171,392262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,048262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005195,4720
mage::dispatch::controller::action::sendfriend_product_send0.1678100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00201128,1680
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0014196,5600
__EAV_LOAD_MODEL__0.037912,036,7922,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0005154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001675285,888262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00107128,2160
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01211290,936262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00055154,8880
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00781164,992262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01851431,696524,288
OBSERVER: inventory0.00431219,600262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01401203,616262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004110,752262,144
mage::dispatch::controller::action::sendfriend_product_send::layout_load0.0003113,5520
mage::dispatch::controller::action::sendfriend_product_send::layout_generate_blocks0.030813,772,2243,670,016
BLOCK: formkey0.00051145,6000
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0046478400
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0006476960
BLOCK: root0.0006180,3280
BLOCK: head0.00051164,096262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002310,7200
BLOCK: after_body_start0.00041123,168262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,744262,144
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00082245,744262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0004181,072262,144
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0003163,336262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172113,9520
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00051832,1840
BLOCK: catalog.topnav0.00051155,576262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024474,1680
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00051138,832262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00171172,376262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0010138,9040
BLOCK: right.poll0.00291164,640262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00071272,224262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,6400
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010135,9760
BLOCK: right.newsletter0.0004172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00061240,352262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,128262,144
BLOCK: sendfriend.send0.0004176,6560
DISPATCH EVENT:sendfriend_product0.01291201,760262,144
OBSERVER: reports0.01281197,000262,144
mage::dispatch::controller::action::sendfriend_product_send::layout_render0.0619100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0005376960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.010320109,992262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00522134,8080
frontend/default/_1sexshop/template/page/2columns-right.phtml0.055011,404,2481,572,864
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00801123,640262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0016711,5840
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00373611,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00183610,8720
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.02061183,288262,144
frontend/base/default/template/sendfriend/send.phtml0.0039148,6320
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,8560
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Compared_Collection0.0005121,2240
CACHE_URL0.0022133,6160