Fotografické filtry a příslušenství pro fotografii

Telefonické objednávky: +420 733 792 990
V košíku nejsou žádné položky.

UV fotofiltr Selco 77 mm

Fotografické filtry Selco se vyznačují dobrou propustností světla, dobře odstraňují atmosférické ultrafialové záření. UV filtry Selco jsou velmi vhodné k mechanické ochraně čoček objektivů.
UV fotofiltr Selco 77 mm

Více pohledů

  • UV fotofiltr Selco 77 mm
zboží na skladě
zboží skladem expedujeme zítra
449,00 Kč
Popis produktu Další informace

UV fotofiltr Selco 77 mm - Popis produktu

UV fotofiltr Selco 77 mm je základní filtr a patří ke každému objektivu a do výbavy každého fotografa. UV filtr odstraňuje ultrafialové záření. Prioritním a hlavní účelem UV filtru je ochrana objektivu proti mechanickému poškození. UV filtr nezanechává viditelné chyby v kresbě nebo kontrastech. Při použití za běžných fotografických podmínek není jeho užití vůbec poznat, proto by měl být na objektivu nasazen neustále.

Použití UV filtrů v digitální fotografii:
- UV filtry slouží k ochraně před poškozením nebo zničením drahého objektivu.
- UV filtry značky Selco jsou barevně neutrální a nemění barevnou škálu fotografované scény.

K filtrům obdržíte ZDARMA hadřík z mikrovlákna.
Hadřík je jeden z nejlepších na trhu se kterým odstraníte nežádoucí nečistoty ze skleněných ploch - odstraňuje prach, mastnotu a jiné nečistoty. Velmi měkké mikrovlákno, nezanechává stopy - ideální pro čištění optiky a ostatní skleněné plochy, a LCD obrazovek. Tkanina je vyrobena ze speciálních mikrovláken. Nezachává pruhy ani jiné šmouhy. Čištění filtrů nebylo nikdy tak snadné! Filtr je vhodný pro objektivy značek Nikon, Canon, Sony, Pentax, Olympus, Fuji, Kodak, Panasonic či jiné se stejným průměrem objektivu.

UV fotofiltr Selco 77 mm - Další informace

Kód foto*uv-selco-77
Druh filtru UV
Průměr filtru 77
Vnější závit filtru ano
Vnitřní závit filtru ano
Tloušťka objímky filtru 8
[profiler]
Memory usage: real: 19922944, emalloc: 19431128
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3442100
mage::app::init::system_config0.0014133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00111357,368524,288
mage::app::init::config::load_cache0.005013760
mage::app::init::stores0.026511,692,1441,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,336262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01191546,544786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0013663,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0003114,0320
mage::app::init_front_controller0.00401174,048262,144
mage::app::init::config::section::stores_fotofiltr0.001711,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,352262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004168,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00281159,792262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002116480
mage::dispatch::routers_match0.2994100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.012112,313,6482,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0026253,9040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00261157,912262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005211,798,9841,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,056262,144
OBSERVER: log0.0006171,376262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.2863100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00191127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0031106128,6800
__EAV_LOAD_MODEL__0.045312,036,0322,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0006154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001883316,240262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003110544,3680
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01571290,792524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00055154,8880
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00781163,9040
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.02171432,784524,288
OBSERVER: inventory0.00441220,944262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01711203,360262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.018711,155,7361,048,576
OBSERVER: reports0.018111,078,0641,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,4720
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,8560
OBSERVER: sendfriend0.0005169,7360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004110,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0006126,520262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001412160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.046815,679,4965,505,024
BLOCK: formkey0.00051145,4800
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0013827120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010826960
BLOCK: root0.0006180,3200
BLOCK: head0.00051164,136262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0003823,3680
BLOCK: after_body_start0.00051123,160262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0004184,712262,144
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00082245,712262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0006192,160262,144
BLOCK: footer0.00051113,2560
BLOCK: core_profiler0.0003163,336262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00182119,7360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00072239,2880
BLOCK: catalog.topnav0.00051155,584262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0025474,232262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00121128,720262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,6480
BLOCK: right.poll0.00291164,4400
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00071272,216262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004194,640262,144
BLOCK: google_analytics0.0004166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010135,912262,144
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00061240,352262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: product.info0.00151175,1360
BLOCK: product.info.media0.00051173,568262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0004197,3200
BLOCK: product.info.additional0.0003172,096262,144
BLOCK: product.description0.0003172,0320
BLOCK: product.attributes0.0003182,8720
BLOCK: product.info.addto0.0006111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0006111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00101182,456262,144
BLOCK: product.review.form0.00251277,832262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0008114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0006112,0000
BLOCK: product.info.options0.0004178,3520
BLOCK: html_calendar0.0003171,4240
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0006112,0320
BLOCK: product.clone_prices0.0006113,1120
BLOCK: product.info.container10.0003172,1520
BLOCK: catalog.product.related0.0004191,560262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00051147,2880
BLOCK: productalert.price0.0003173,608262,144
BLOCK: productalert.stock0.0003172,9600
BLOCK: product.info.simple0.0003189,6240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1470100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.000747696262,144
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0430271,253,7601,310,720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00772948,8160
frontend/default/_1sexshop/template/page/vyrobek.phtml0.138312,686,0322,883,584
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00861123,256262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00241016,5040
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00444511,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00214512,0240
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01301184,2800
frontend/base/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001012,7680
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/view.phtml0.106412,326,7282,621,440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01341384,048524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0021152,2320
OBSERVER: catalogrule0.0020147,4480
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00541156,8800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001526,6480
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007147,744262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00801555,616524,288
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.00661548,192524,288
locale/currency0.00211221,5760
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011119,5200
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.0026134,5600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006121,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.004915920
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0021150,2480
OBSERVER: bundle_observer0.0019145,8720
CACHE_URL0.0027138,4960